Профілактика тютюнопаління в молодіжному середовищі

3 червня 2026 року студенти разом з куратором групи Миколою Ушаковим взяли участь у тематичному заході «Профілактика тютюнопаління в молодіжному середовищі», який відбувся в Рівненській обласній бібліотеці. Тематична зустріч приурочена до Всесвітнього дня без тютюну, який відзначається 31 травня.

У центрі уваги заходу – методи, якими тютюнова та нікотинова індустрія залучає дітей і підлітків до вживання своєї продукції: яскраве пакування, солодкі смаки, ароматизатори та охолоджувальні ефекти формують хибне уявлення про «безпечність» таких виробів.

Спікери заходу – фахівці Держпродспоживслужби в Рівненській області   нагадали присутній молоді, що вживання тютюнових та нікотинових виробів, використання електронних сигарет і пристроїв для нагрівання тютюну можуть привести до підвищенням ризику серцево-судинних, онкологічних та респіраторних захворювань; погіршення когнітивних функцій та фізичної витривалості; ослаблення імунної системи та зниженням здатності організму протистояти інфекціям.

В Україні палить близько 11, 5 млн жителів, з них — 9,1 млн чоловіків та 2,5 млн жінок. У відсотковому відношенні — 60 % і 11,2 %, відповідно. Приблизно третина населення у віці від 18 до 25 років — є постійними курцями. Більш, як половина всіх курців свою першу сигарету викурили у віці до 12 років.

Більше інформації про захід – за таким vocation:

Людмила Бурячинська

SHARE ON NETWORKS:
Skip to content