Відкрите засідання екологічного гуртка «Джерело»

Відкрите засідання екологічного гуртка «Джерело»

14.03.2024 Стефанія МАЛИМОН провела відкрите засідання екологічного гуртка «Джерело» на тему: «Вишнева гора як елемент Національного природного парку Погоринна». Учасники події   –  члени гуртка та здобувачі освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» 11-З та 21-З групи.

Мета засідання: ознайомити із особливостями природи та проблемами збереження рослинності ботанічного заказника  державного значення «Вишнева гора».

Керівник екологічного гуртка Стефанія МАЛИМОН розповіла про роботу, що проводиться в коледжі викладачами та студентами з дослідження рослинності ботанічного заказника «Вишнева гора». На основі матеріалів досліджень заказника створений навчальний фільм «Вишнева гора – ботанічний заказник державного значення», авторами якого є Стефанія МАЛИМОН та Ігор КАПІТУЛА (викладач біології коледжу), який продемонстрований на засіданні.  Завдяки навчальному фільму здобувачі освіти ознайомились із червонокнижними рослинами заказника, які потребують збереження та догляду.

Запрошений гість заходу  к.т.н Анатолій КАРПЮК – засновник «Благодійного фонду «Погорина»  ознайомив присутніх з діяльністю благодійного фонду, спрямованого на просвіту та підтримку нашого рідного краю. Зокрема, провів історичний екскурс з дослідження та вивчення заказника «Вишнева гора», що в майбутньому може стати цікавим елементом Національного природного парку «Погориння», де буде поєднуватись дослідження, вивчення, збереження природи та відпочинок. Лектор акцентував увагу присутніх на збережені біорізноманіття Рівненщини та, зокрема, заказника «Вишнева гора»,  створення екологічної мережі області.

Відкрите засідання екологічного гуртка «Джерело»

Також пан Анатолій представив книжкову виставку  присвячену екологічним об’єктам Рівненщини.

На засіданні  були обговоренні питання  співпраці нашого закладу із благодійним фондом «Погорина», щодо реалізації екологічних проєктів з дослідження стану рослин ботанічного заказника «Вишнева гора» та упорядкування території.

Стефанія МАЛИМОН,
викладач екології
,
науковий керівник екологічного гуртка «Джерело»

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту