Доступ до баз даних періодичних наукових видань англійською мовою

Шановні користувачі бібліотечно-інформаційного центру ВСП «РФК НУБіП України»! На цій сторінці розміщені покликання на відкриті бази даних наукових періодичних видань англійською мовою, які будуть корисні для Вашого навчання, розвитку та зростання професійних компетентностей.

Academicjournals – понад 100 журналів із відкритим доступом. Висвітлюють мистецтвознавчі, гуманітарн, технічні, медичні, суспільні, біологічні, фізичні та сільськогосподарські науки.  https://academicjournals.org/journal/AJOHS.

AEA Journals – повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти. https://www.aeaweb.org/journals.

arXiv – безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки. https://arxiv.org.

Bioline International – відкритий доступ до наукових журналів з питань глобального розуміння здоров’я (інфекційних захворювань, епідеміології, нових захворювань), навколишнього середовища. https://www.bioline.org.br/journals.

BioMed Central – близько 300 рецензованих журналів, що ділиться відкриттями наукових спільнот у галузі науки, техніки та медицини. https://connect.acspubs.org/information-for-authors?utm_source=googl&utm_medium=sem&utm_campaign=IC001_ST0002D_T001562_Brand_Submission_Ad_Program&src=IC001_ST0002D_T001562_Brand_Submission_Ad_Program&utm_content=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwpNuyBhCuARIsANJqL9MciG9Dxs-D5NKFZTfEGRrJ1b-Oi1q6ClSPAnJmCM-J-MW-r1SZgeYaAi1wEALw_wcB.

CiteSeerX – відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами. https://citeseerx.ist.psu.edu.

CORDIS – інформаційна система Євросоюзу – надає доступ до інформації про наукові дослідження і розробки, що реалізуються в країнах ЄС, дозволяє здійснювати пошук джерел фінансування для проведення досліджень і розробок, партнерів, трансфер технологій. https://cordis.europa.eu.

Digital Access to Scholarship at Harvard (DASH) – відкритий електронний архів Гарвардського університету: більш 13.000 документів (дисертації, книги, статті, студентські роботи з економіки, права, медичних наук, педагогіки та ін.). https://dash.harvard.edu.

DOAJ (Directory of Open Access Journals) – довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів. https://doaj.org.

DOAB (Directory of Open Access Books) – доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. https://www.doabooks.org.

Duke Law Schoolarship Repository – репозитарій Юридичного факультету Університету Дьюка (Duke University, USA) – відкритий доступ до публікацій вчених університету (понад 10.000 документів – статті в наукових журналах, матеріали конференцій, робочі документи, лекції, студентські роботи). https://scholarship.law.duke.edu.

Е-books directory – каталог електронних книг – посилання на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій. https://www.e-booksdirectory.com.

EBSCO Open Dissertations – база даних більше 800 000 електронних дипломних робіт і дисертацій у вільному доступі (ETD). https://www.ebsco.com/products/research-databases/ebsco-open-dissertations.

eMathHelp – навчальний сайт, де зібрані математичні конспект, калькулятори, які охоплюють усі математичні теми, надається можливість розвивати логічне мислення та спостережливість за допомогою математичних ігор. Не вимагає реєстрації чи використання будь-яких персональних даних. https://www.emathhelp.net/en.

Encyclopedia of Law and Economics – енциклопедія права і економіки – ресурс, який досліджує т всі галузі економіки і права. Містить більше 5000 сторінок оглядових статей. Кожна стаття супроводжується великою бібліографією. https://www.elgaronline.com/abstract/book/9781782547457/9781782547457.xml.

eScholarship University of California Repository – близько 6000 робочих матеріалів з різних наук, у тому числі, роботи Berkeley Program in Law & Economics (Berkeley), Center for the Study of Democracy (Irvine), Institute for Social, Behavioral, and Economic Research (Santa Barbara), Institute of Business and Economic Research (Berkeley) і т.д. Вчена рада Каліфорнійського університету прийняла політику Відкритого доступу 24 липня 2013, гарантуючи, що майбутні статті дослідження, створені у всіх 10 кампусах UC, будуть доступні для громадськості на безоплатній основі. Публікуються книги, журнали, конференції та ін. https://escholarship.org.

Hindawi – близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів. https://www.hindawi.com.

IDEAS: Economic and Finance Research – найбільша бібліографічна база даних з економічних наук. Більш 1,200,000 матеріалів досліджень доступні для пошуку, більш 1,000,000 – повнотекстових документів. https://scholar.google.com.ua/scholar?q=IDEAS:+Economic+and+Finance+Research&hl=uk&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart.

Ingenta – постачальник контент-послуг для видавничої галузі, що базується в Оксфорді, Сполучене Королівство. Надає доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями. https://www.ingenta.com.

Institute for Social & Economic Research / University of Essex – відкритий архів електронних публікацій Інституту соціальних і економічних досліджень Університету Ессекса. Понад 430 робочих матеріалів. https://www.iser.essex.ac.uk.

ISI (The International Statistical Institute) – інтегрована вебплатформа компанії Thomson Reuters, що надає інформацію з усіх галузей знання з понад 10000 журналів і 150000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва, що дозволяє отримати найбільш релевантні дані за результатами пошукових запитів. https://isi-web.org.

J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) – японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань. https://www.jstage.jst.go.jp.

Kopernio – надає доступ до безкоштовних, варіантів статей, які перебувають на різних платформах у відкритому доступі в інтернеті безпосередньо з інтерфейсу Web of Science. Ускореннная підбір літератури – PDF-файл в один клік. Безкоштовний доступ до контенту – система автоматично перевіряє університетські бібліотеки, сервера видавництв, сховища держустанов і блоги для пошуку безкоштовних файлів. https://github.com/kopernio.

Open Library – проект некомерційної організації Internet Archive з оцифрування книг, які є суспільним надбанням (в рамках Open Content Alliance). «Відкрита бібліотека», містить більше 1 млн публікацій, доступних для перегляду та скачування. Крім того, відвідувачам сайту, з фондів Бостона публічної бібліотеки пропонується вибрати бажану книгу для безкоштовної оцифровки (Scan-On-Demand). https://openlibrary.org.

PLOS (Public Library of Science) – публікує набір впливових журналів із відкритим доступом у всіх галузях науки та медицини. Журнали є редакційно незалежними та спеціалізуються на критеріях публікації та широті змісту. https://plos.org.

Prometheus – український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії. https://prometheus.org.ua.

Questia – одна з найбільших онлайнових бібліотек в світі. Містить книги і журнальні статті понад 300 видавництв з гуманітарних та соціальних наук: історія, філософія, економіка, політологія, англійська мова, література, антропологія, психологія та соціологія. Більше 5000 книг у відкритому доступі. https://quesstia.com.

Research Papers in Economics (RePEc) – мережа архівів електронних документів з економічної тематики. Спільний проект великої кількості деценралізованних учасників щодо забезпечення вільного доступу до результатів наукових досліджень різних організацій і вчених. 12 000 організацій ведуть свої архіви в RePEc, викладаючи роботи 31 000 авторів. RePEc є децентралізованим ресурсом, тобто організація (університет чи дослідницький центр) або провайдер відкриває доступ до свого архіву через http або ftp. http://repec.org.

SocArXiv – відкритий архів публікацій з соціальних наук, платформа з відкритим вихідним кодом. Можливості платформи: безкоштовне завантаження наукової роботи; відкритий доступ для всіх читачів; доступ через Google Scholar; безкоштовна реєстрація; постійні ідентифікатори, які посилаються на останню версію роботи та ін. https://osf.io/preprints/socarxiv.

Social Science Open Access Repository (SSOAR) – один з найбільших в світі відкритих електронних репозитаріїв з соціальних наук (демографія, соціологія, психологія, політологія, економіка та ін.). Творець – GESIS – Leibniz Institute for the Social Sciences (Німеччина, Кельн). https://www.gesis.org/en/ssoar.

Social Science Research Network (SSRN) – один з найбільших в світі відкритих електронних репозитаріїв наукових статей і препринтів. База даних SSRN містить інформацію з різних напрямів управлінської та економічної науки. У вільному доступі представлені понад 362 000 анотацій результатів досліджень в різних наукових галузях, а також більше 295 000 наукових статей. Реєстрація на сайті є безкоштовною. На сторінці реєстрації (https://hq.ssrn.com/login/ pubSignInJoin.cfm?) В розділі «New members» введіть Вашу електронну адресу електронної пошти і натисніть кнопку «Join SSRN». https://www.ssrn.com.

The OAPEN Library містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження. https://www.oapen.org.

The Research Institute of Industrial Economics – науково-дослідний інститут економіки промисловості – одна з провідних організацій Швеції, які проводять дослідження в галузі економіки. Постійно оновлювана база містить значну кількість робіт з економіки. https://www.ifn.se/en.

WDL – Всесвітня цифрова бібліотека – проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу. https://www.loc.gov/collections/world-digital-library/about-this-collection.

WorldCat – найбільша в світі бібліографічна база даних. До системи WorldCat підключені більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center, Inc. (OCLC), які використовують послуги OCLC для пошуку, придбання, каталогізації, запозичення і збереження бібліотечних матеріалів. WorldCat – інтегрований інформаційний сервіс, який містить документи і матеріали різних форматів на 470 мовах світу.

База даних призначена для забезпечення доступу до ресурсів в мережі Інтернет з метою проведення дослідниками інформаційного пошуку щодо необхідної тематики в усіх електронних сховищах світу, а також їх речові аналоги в найближчих до користувача бібліотеках. У результатах пошуку можна отримати цитати для статей з посиланнями на повні тексти статті, а також авторитетні дослідницькі матеріали. WorldCat доступна багатьма мовами: англійською, іспанською, італійською, корейською, японською, китайською, німецькою, нідерландською, португальською, тайською, французькою, чеською, японською. https://search.worldcat.org.

Worldwidescience – міжнародний портал, спочатку створений на основі баз даних Британської бібліотеки і Міністерства енергетики США. Пошукова система порталу здійснює пошук як в просторі поверхневого інтернету (surface web), в якому працюють звичайні пошукові системи: Google, Yahoo!, так і в глибокому Інтернеті (deep web), який традиційні пошукові машини індексувати не можуть. Портал також використовується для апробації нового покоління вебтехнологій – семантичного вебу. https://worldwidescience.org.

Діаспоріана – українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення. https://diasporiana.org.ua.

Інститут Тінбергена (Tinbergen Institute) – є інститутом наукових досліджень і освіти в галузі економіки, економетрики та фінансів при Університеті Амстердама (Нідерланди). Входить до числа 50 кращих світових економічних інститутів. Постійно оновлювана база містить значну кількість робіт з економіки. https://tinbergen.nl.

Наукова періодика України – загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки. Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веборієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України. https://journals.uran.ua.

Чтиво / Chtyvo є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо. https://chtyvo.org.ua.

Перейти до вмісту