Тематична зустріч «Вода, яку ми вживаємо рівень безпеки та якості води Рівненщини»

Тематична зустріч «Вода, яку ми вживаємо: рівень безпеки та якості води Рівненщини»

21 березня 2024 року студенти 21-З та 22-З груп спеціальності «Геодезія та землеустрій» стали учасниками тематичної зустрічі «Вода, яку ми вживаємо: рівень безпеки та якості води Рівненщини», організованої викладачами Стефанією МАЛИМОН та Галиною БУСЛЕНКО за сприяння Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Подія присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів.

Із здобувачами зустрічалися головний спеціаліст Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА Ірина ХУДОБА та заступник директора з комерційної діяльності Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» Микола ТКАЧУК.

На зустрічі піднімались питання стану водних ресурсів України та, зокрема, Рівненщини. Так,  характеристику та аналіз якості водойм Рівненщини представила слухачам пані Ірина. Говорилося  і про скиди стічних вод у річки області, про правила очистки цих вод, про необхідність очисних споруд на підприємствах, особливо, молочної спеціалізації.

Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» забезпечує безперебійну роботу системи водозабезпечення населення і очищає стічні води міста. Микола ТКАЧУК  розповів про технічні характеристики свердловин  для подачі води та процеси її обробки. Експерт зауважив, що воду з кранів у місті Рівне можна не боятися пити. 

Під час зустрічі студенти провели дегустацію води на смак: з крана, мінеральна, чи очищена фірмою «Аква-вода».

Підводячи підсумки  Стефанія Стефанівна підкреслила значення таких зустрічей для формування екологічної свідомості майбутніх спеціалістів, щодо використання та збереження водних ресурсів. Адже, вода – це життя, а чиста вода – основа здоров’я.

Стефанія МАЛИМОН,
викладач екології
Галина БУСЛЕНКО,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту