Презентація історичної книги Наталії Кавери-Безюк та Олега Безюка «Сумно ангел зітхнув»

У читальному залі коледжу відбулася цікава та інформативна зустріч з талановитою письменницею Наталією Кавера-Безюк та презентація її історичного сентиментального роману «Сумно ангел зітхнув». На захід був запрошений також відомий художник Олег Безюк, який є ілюстратором книги. Його роботи знають в усьому світі, а ілюстрації до книги «Сумно ангел зітхнув» насправді прикрашають історичну оповідь яскравими образами.

Учасниками літературного заходу стали здобувачі освіти 11-З групи та кураторка Неля Кийко.

Наталія Кавера-Безюк розповіла про те, як виник задум написати книгу і які її майбутні творчі плани. Письменниця зауважила, що завдання книги – привернути увагу до непересічної особистості, цікавої долі, української історії, історії нашого краю.

Це роман про непросту долю фундаторки Острозької академії, княжної Гальшки (Ельжбети, Єлизавети) Іллівни Острозької, життя якої вивчається дослідниками та описується в народних легендах. Неймовірна історія про неймовірну жінку!

«Ця історія про те, як дівчина пережила дуже багато різних пригод і повернулася додому в Острог, щоб сприяти друку першої Біблії, відкриттю друкарні й Острозької академії. Кожен із вас може пишатися тим, що наслідує славу князів Острозьких. Це велике досягнення. Знати, кому ми цим завдячуємо, дуже важливо. Рада мати нагоду поділитися своїми відкриттями з вами», – підкреслила Наталія Кавера-Безюк.

Цьогоріч виповнюється 925 років від першої письмової згадки про м. Острог, одне з найбільш визначних міст сучасної Рівненської області та України. Місто багате своєю історією, своїм внеском у розвиток культури та освіти у нашому краї. Острозька академія — найстарша українська науково-освітня установа. Острозька друкарня — найдавніший після Львова осередок друкарства на українських теренах. Але найбільш похизуватись місто може визначними історичними постатями, зокрема саме родиною князів Острозьких.

Щиро дякуємо творчій сім’ї Безюків за неймовірні враження та пречудову книгу! Читайте із задоволенням!

Більше інформації про книгу та авторів – за такими покликаннями:

Людмила Бурячинська,
завідувачка БІЦ

ПОШИРИТИ В МЕРЕЖАХ:
Перейти до вмісту