сесія студентів РФК НУБіП України

Зимова заліково-екзаменаційна сесія студентів заочної форми навчання в Рівненському фаховому коледжі НУБіП України

Заочна форма навчання передбачає великий обсяг самостійної роботи студентів над навчальним матеріалом, участь в лабораторно-екзаменаційних сесіях, навчання без відриву від виробництва. Здобувати освіту за заочною формою навчання має право будь-яка людина, незалежно від виду занять і віку.

Заліково-екзаменаційна сесія для заочної форми навчання – це частина навчального року, протягом якого здійснюються всі форми навчального процесу, передбачені навчальним планом (лекції, практичні заняття, заліки та іспити).

Так з 01.02.2024 року по 17.02.2024 р. на заочному відділенні у ВСП «РФК НУБІП УКРАЇНИ» проходила зимова заліково-екзаменаційна сесія. На сесію очно з’явилось 149 студентів. Дистанційно зв’язувались з викладачами 25. На сесію було залучено 51 викладача. В цілому студенти здали 64 заліки та 40 екзаменів по всіх спеціальностях.

Студенти-заочники приїхали на навчання не лише з Рівненської області, а й з більш віддалених, а саме: Житомирської, Тернопільської, Львівської, Одеської областей.

Жоден із них не сказав, що жалкує про те, що проводить свій вихідний на заняттях, а навпаки чекає на зустріч з одногрупниками та викладачами.

Сесія пройшла на належному рівні.

Наталія ПАСТУШЕНКО,
методист відділення

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту