22 травня 2024 року гарант ОПП «Інженерія програмного забезпечення», к.т.н. Кот Василь Васильович разом зі студентами другого, третього курсів та бакалаврами спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Кібербезпека та захист інформації» відвідали IT-компанію SoftServe, що знаходиться у м.Рівне.

SoftServe – провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Компанія налічує 13000 працівників, та має 47 офісів у 14-тьох країнах світу. Займається розробкою програмних продуктів різної сфери діяльності. Одними з найбільших партнерів SoftServe є Amazon, Google, Microsoft, NVIDIA та безліч інших світових гігантів.

Під час зустрічі Катерина Малаш, розповіла студентам про сучасні напрями ІТ-індустрії та про вимоги до потенційних співробітників. Дізнались майбутні ІТшники про те, що потрібно робити, щоб стати успішним програмістом чи тестувальником програмного забезпечення. Адже, це не тільки знання мов програмування, а й високий рівень знань ділової англійської мови. Також одним з важливих аспектів є уміння володіти методологією роботи в команді – Scrum.

Студенти ознайомились з сучасними методами та засобами для роботи в ІТ-сфері. Побачили динаміку росту затребуваності такої професії, як програміст. Ознайомились з програмним забезпеченням та, навіть, отримали запрошення на двомісячний безкоштовний курс від компанії з JavaScript. Катерина розповіла про найбільш актуальні напрями у програмуванні на основі статистики іноземних замовників програмних продуктів у період з 2020-2023 роки. Студенти підтримували діалог та поділились своїм, хоча ще і не досить великим, досвідом.

Василь КОТ,
к.т.н. викладач програмування та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту