Змагання - Футзал 2024

Змагання з футзалу серед студентів передвищої фахової освіти закладів Рівненської області

20 березня 2024 року в спортивних залах Рівненського економіко- технологічного коледжу НУВГП та АТТ НУВГП м. Рівного, відбулися змагання з футзалу серед студентів передвищої фахової освіти закладів Рівненської області.

Команда ВСП РФК НУБіП з футзалу проводила свої матчі в спортивному залі АТТ НУВГП. Суперниками наших студентів були команди – Березнівського лісо-технічного коледжу НУВГП та Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.

Студенти Сарненського педагогічного коледжу на даний момент були діючими чемпіонами України з футзалу України серед коледжів, включаючи спортивні коледжі. В безкомпромісній боротьбі, у першому матчі наша команда переграла студентів Березнівського лісо-технічного коледжу з рахунком 3-2. В наступному поєдинку за вихід в фінал, наші хлопці з рахунком 3-1 перемагають команду Сарненського педагогічного коледжу та виходять у фінал цього турніру.

В фінальному матчі в спортивному залі Рівненського економіко- технологічного коледжу НУВГП, була здобута тотальна перемога наших спортсменів над господарями залу з рахунком 8-3. Таким чином наша команда здобула путівку на фінальну стадію Всеукраїнських змагань з футзалу серед коледжів, які відбудуться з 11-15 квітня у м. Києві.

Склад команди:

  • Воротарі – Рафальський Констянтин (31-Б); Мельничук Вадим (31-Д).
  • Гравці – Рафальський Ілля (31-Б); Денисюк Дмитро (6-ІПБ); Солтис Олександр (6-БЗ); Оліферук Богдан (41-Б); Бортнік Богдан (12-ІП); Коліщук Назар (21-Ф); Власіков Влад (21-Ф); Панчук Михайло (41-Ю).

Готував команду до змагань керівник фізичного виховання ВСП РФК НУБіП – Олег РАФАЛЬСЬКИЙ.

Андрій БОСЮК,
викладач фізичного виховання

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту