Відокремлений структурний підрозділ
«Рівненський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України»
18 жовтня 2024 року викладачі і студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» долучились до фінальну зустріч 2024 року з партнерами Німецько-українського агрополітичного діалогу. Подія присвячена презентації посібника «Землеустрій і консолідація земель на сільських територіях у контексті відновлення України» за авторством професора Йоахіма Томаса.
Розпочав захід декан факультету землевпорядкування НУБіП України, професор Тарас ЄВСЮКОВ. У своєму вітальному слові він зауважив важливість даного заходу, організованого земельним субкомпонентом проєкту Німецько-український агрополітичний діалог (APD), що реалізується Товариством з управління та реалізації земель (BVVG Bodenverwertungs-und-verwaltungs GmbH) за підтримки Федерального міністерства сільського господарства Німеччини спільно з факультетом землевпорядкування.
Тарас Олексійович підкреслив унікальність видання, яке стало справжнім бестселером у галузі консолідації земель та доступне трьома мовами:
Презентував посібник професора Йоахіма ТОМАСА, який в короткій формі виклав основні частини посібника: 1. Історичний контекст здійснення консолідації земель; 2. Консолідація земель як інструмент розвитку сільських територій; 3. Перебіг процедури консолідації земель; 4. Поглиблений розгляд окремих робочих етапів у перебігу процедури консолідації земель; 5. Консолідація та реорганізація земель: приклади вирішення типових проблем землекористування; 6. Значення консолідації земель і розвитку сільських територій у міжнародному контексті.
• проф. Яцек М. Піяновський, Краківський аграрний університет
• проф. д.-інж. Карл-Гайнц Тіманн, Університет Бундесверу, Мюнхен
• проф. д.-інж. Йоахім Томас, екс-керівник відділу, Міністерство екології, сільського господарства й захисту споживачів землі Північний Рейн-Вестфалія
• проф. Андрій Мартин, Національний університет біоресурсів і природокористування України
• Володимир Нагорний, ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
• Оксана Дребот, доцент Поліського національного університету
• Крістоф Ґільґен, Федеральне міністерство продовольства й сільського господарства Німеччини.
Дякуємо Тарас ЄВСЮКОВУ за організацію даної події, матеріали якої будуть використовуватись під час вивчення фахових дисциплін спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».











Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін