проведення реєстрації земельних ділянок у 2024 році

Здобувачі освіти ОПП «Геодезія та землеустрій» знайомились із порядком реєстрації земельних ділянок на лекціях від представників виробництва

У рамках дисциплін «Земельний кадастр» та «Кадастр населених пунктів», 25 квітня поточного року здобувачі освіти ОПП «Геодезія та землеустрій» ознайомилися з тонкощами проведення реєстрації земельних ділянок у 2024 році на лекційному занятті директора ТзОВ «Фірма-Рівнеприватзем» Людмили ОСТАПЮК.

У своїй лекції пані Людмила зупинилась на ключових новелах державної реєстрації земельних відносин під час дії воєнного стану. Адже у період введення воєнного стану в Україні питання приватизації земельних ділянок залишається актуальним, але це стає складнішим через нові нормативи та обмеження. Однією з ключових трансформацій є обмеження можливості безоплатної передачі земель державної та комунальної власності.

Лекторка детально зупинилась на питані обмінного файлу XML, який створюється сертифікованим інженером-землевпорядником та завіряється його цифровим підписом. Порядок створення було представлено у відеоматеріалах «Створення кадастрового обмінного файлу XML у Digitals».

Лекційний матеріал викликав у слухачів неабиякий запал цікавості, який плавно перейшов до активної фази обговорення. Багато запитань студентів стосувалися роботи самої землевпорядної організації та майбутнього працевлаштування.

Циклова комісія землевпорядних дисциплін висловлює вдячність Людмилі Антонівні за активну участь в освітньому розвитку студентів.

Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту