Збори відділення загальноосвітньої підготовки

Збори відділення загальноосвітньої підготовки РФК НУБіП України

28-29 лютого 2024 року у Рівненському фаховому коледжі НУБіП відбулися збори відділення загальноосвітньої підготовки на яких розглядалося питання про підсумки роботи за перший семестр 2023-2024 навчального року. Завідувач відділення Валерій Гуменюк доповів присутнім студентам та кураторам навчальних груп про результати навчання в 16 групах відділення, зробив аналіз  поточного відвідування в групах . Також завідувач відділення  виступив з пропозиціями щодо покращення навчально-виховного процесу на відділенні. Старости груп доповіли про стан відвідування занять студентами відділення в поточному навчальному семестрі.

На збори відділення був запрошений заступник директора з виховної роботи Талімончук Олександр Григорович, який проінформував про стипендіальне забезпечення на відділенні.

Олександр Григорович також повідомив про збір коштів на дрони, які будуть закуплені та передані для Збройних Сил України, та попросив  взяти активну і пасивну участь у благодійній акції.

На завершення зборів Валерій Гуменюк підвів підсумки, побажав відмінних результатів у навчанні, мирного та спокійного закінчення навчального року.

Валерій ГУМЕНЮК,
завідувач відділення загальноосвітньої підготовки

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту