Збори економічного відділення РФК НУБіП України

Збори економічного відділення РФК НУБіП України

22 лютого 2024 року в актовій залі коледжу відбулися збори студентів економічного відділення. Організатором заходу була завідувач економічного відділення Мартинова Ірина Миколаївна, яка проінформувала колектив про контингент здобувачів освіти та підвела підсумки роботи відділення за перший семестр 2023-2024 навчального року, а також ознайомила про заходи, заплановані на поточний другий семестр та інші організаційні моменти, пов’язані з освітнім процесом.

Збори економічного відділення РФК НУБіП України

Представники кожної з груп економічного відділення представили звіт про роботу навчальної групи, зміни в особовому складі та участь у навчально-виховних заходах в попередньому навчальному семестрі, а також проінформували про стан ліквідації заборгованостей студентів групи.

Заступник директора з виховної роботи Талімончук Олександр Григорович повідомив про збір коштів на дрони, які будуть закуплені та передані для Збройних Сил України, та попросив  взяти активну і пасивну участь у благодійній акції.

Заступник директора з навчальної роботи Балдич Людмила Володимирівна висвітлила питання ліквідації економічних заборгованостей студентів, які виникли на період зимової сесії та причини відрахування студентів. Також донесла інформацію про стан якісної успішності на інших відділеннях та загалом по коледжу: якісна успішність економічного відділення за перший семестр складає 58,1%, що є однією з найкращих серед груп «Фахового молодшого бакалавру», а також успішність здобувачів освіти серед освітнього ступеня «Бакалавр» становить 60,7%. Також Людмилою Володимирівною було обговорено питання виробничої та навчальної практик груп економічного відділення та питання адаптації першокурсників.

На зборах був присутній Гуменюк Валерій Дмитрович, відповідальний в коледжі по здачі НМТ, який обговорив календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Для студентів було створено курси підготовки до тесту з різних предметів. За його рекомендацією, здобувачам освіти необхідно вже починати готуватися до тесту для отримання гарних результатів.

На завершення зборів завідувач економічним відділенням Мартинова І. М. підвела підсумки зборів, побажала відмінних здобутків, мирного та спокійного закінчення навчального року.

Дарина РАДІОН,
студентка 31-М
Ірина Миколаївна МАРТИНОВА,
завідувач економічного відділення

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту