Збірна команда коледжу взяла участь у чемпіонаті ВСП НУБіП України з інтелектуальної гри «брейн-ринг»

Перший тиждень квітня для студентів, що увійшли до збірної команди коледжу з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» запам’ятається надовго, адже вони стали учасниками всеукраїнського турніру – чемпіонаті серед Відокремлених структурних підрозділів НУБіП України, який проходила у Боярському фаховому коледжі й присвячений 126-й річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Рівненський фаховий коледж гідно представили студенти Кулай Христина, 21-Б група, Остапчук Дарина, 21-Д, Гавриш Дарія, 21-Д, Чехонадських Денис, 41-З, Парфенюк Олександр, 22-Д, Савчук Олександр, 41-ІП групи.

Боротьба була непростою, адже учать у змаганні за отримання титулу найерудованішої команди взяли представники 10 закладів освіти – ВCП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України», ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Немішаєвський фаховий коледж НУБіП України»…

ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України», ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України».

На заході 2 квітня 2024 року були присутні Олександр САНЧЕНКО, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання, Наталія ОВДІЙ, керівник відділу координації діяльності відокремлених підрозділів та заочного навчання, рівненську команду супроводжували голова профспілкової організації Тарас САСОВСЬКИЙ та методист Вадим ЛЮЛЬЧИК.

Питання були підібрані таким чином, що зробили гру цікавою та яскравою. Студенти із захопленням і азартом шукали відповіді на цікаві запитання із різних галузей знань. Усі команди були активними, продемонстрували творчий і неординарний підхід у відповідях на питання.

І хоча дебютанти турніру, студенти Рівненського коледжу не вийшли з групового турніру до фіналу, смак перемоги їм вдалося відчути. Зважаючи на вислів: головне не перемога, а участь – усі присутні на брейн-ринзі студенти з цікавістю й ентузіазмом долучилися до гри і вкотре засвідчили, що вони – найрозумніші, найкреативніші й найзавзятіші.

Команда Рівненського фахового коледжу отримала диплом і символ гри – «Сову» та заряд позитивної енергії, який привезла додому і надихаючись цією енергією розпочинає підготовку до наступного турніру.

Вадим ЛЮЛЬЧИК,
методист коледжу,
Оксана ЧЕРНАЧУК,
викладач економічних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту