Заочне, держіспит

Завершальний етап навчання у юристів ОС Фаховий молодший бакалавр

Кваліфікаційний іспит – це завершальний етап навчання в коледжі. Звичайно, для здобувачів освіти цей етап є надзвичайно важливим і хвилюючим моментом, адже вони перед членами Кваліфікаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих теоретичних знань та практичних умінь.

10-11 червня в Рівненському фаховому коледжі НУБіП України здобувачі освіти ОС Фаховий молодший бакалаврІV курсу заочної форми навчання, які здобували спеціальність 081 Право, успішно склали кваліфікаційний іспит та поповнили ряди кваліфікованих юристів.

Напередодні кваліфікаційного іспиту викладачі коледжу провели для студентів-випускників консультацію.

Згідно наказу директора створено екзаменаційну комісію, у складі:

Голова комісії – УДОВИЧЕНКО Сергій Володимирович, Голова Ради адвокатів Рівненської області.

Заступник голови – ТАЛІМОНЧУК Олександр Григорович, заступник директора з виховної роботи.

Члени комісії – ОСАДЧУК Олексій Степанович, БАСЮК Оксана Петрівна, викладачі циклової комісії соціально-юридичних дисциплін.

Секретар комісії: ЧОРНОБРИВА Ольга Вікторівна, викладач циклової комісії соціально-юридичних дисциплін.

Екзамен відбувся на належному рівні. Голова та члени екзаменаційної комісії привітали студентів із важливою подією у їхньому житті. Побажали успіху, зібраності під час виконання екзаменаційної роботи.

Всі студенти успішно впоралися із завданням, та показали хороші результати, про що відмітили і члени екзаменаційної комісії.

Цей результат доводить спроможність кожного випускника! Продовжуйте вірити в себе і старанно працювати, рухатися вперед з ще більшими результатами! Нові досягнення попереду!

Тож вітаємо фахових молодших бакалаврів з успішною здачею кваліфікаційного іспиту. Бажаємо продовжити навчання та успіхів на професійній ниві!

Наталія ПАСТУШЕНКО,
методист відділення

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту