Засідання педагогічної ради коледжу №6

Засідання педагогічної ради коледжу №6

17 квітня 2024 року під головуванням директора, доктора економічних наук Василя ЦАРУКА відбулося шосте засідання педагогічної ради коледжу.

Розпочав засідання директор, який привітав колектив з цією подією, запропонував для обрання президію, презентував порядок денний педагогічної ради та представив присутнім нових працівників.

Секретар педагогічної ради, методист коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Вадим ЛЮЛЬЧИК прозвітував про хід виконання рішень попередніх педрад. Зокрема, про: рішення педради від 26.10.2023 № 2; рішення педради від 20.12.2023 № 3; рішення педради від 07.02.2024 № 4; здійснення моніторингу та перегляд освітньо-професійних програм підготовки фахових молодших бакалаврів «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Інженерія програмного забезпечення» в процесі підготовки до акредитації у 2024-2025 н. р.; погодження освітньо-професійних програм ступеня вищої освіти «Бакалавр» та схвалення освітньо-професійних програм освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр»; затвердження положень діяльності психологічної служби ВСП «РФК НУБіП України»; підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу; атестацію педагогічних працівників коледжу.

Директор коледжу Василь ЦАРУК прозвітував про діяльність колективу коледжу за період з 07.02.2024 до 24.04.2024. Було зазначено про заходи та події, що відбулись за цей відрізок часу: засідання Вченої ради Університету та адміністративної ради коледжу; урочисте відкриття меморіальної дошки на вшанування пам’яті Ярослава Петровича Корсуна та з нагоди його 80-річчя; атестація педагогічних працівників; інсталяція на подвір’ї коледжу зі світлинами з біографією 14 випускників, які загинули за Україну з 2014 року до лютого 2024 року; День відкритих дверей та профорієнтаційний марафон; збори студентського та збори трудового колективу штатних працівників коледжу, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, на яких були обрані виборні представники, що будуть брати участь у виборах ректора НУБіП України; підготовка до НМТ з англійської мови, математики, історії України, української мови; тижні землевпорядних, будівельних дисциплін і тиждень дисциплін відділення програмування; збори відділень; робота бібліотечно-інформаційного центру.

Також директор закцентував увагу на відкритих заняттях та виховних заходах, що відбулись за цей період у коледжі, гостьових лекціях, спортивних досягненнях команд коледжу, культурно-масовій роботі, що проводилась, зустрічах навчальних груп із представниками бізнесу, благодійній діяльності та ін. Було зазначено про обсяг виконаних робіт по господарській частині.

Про здійснення моніторингу та перегляд освітньо-професійних програм підготовки фахових молодших бакалаврів «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Інженерія програмного забезпечення» в процесі підготовки до акредитації у 2024-2025 н. р. доповіли  гаранти освітньо-професійних програм Віктор ПОЗНАХОВСЬКИЙ та Ірина ЯКИМЧУК. Співдоповідачами були Людмила БАЛДИЧ, заступник директора з навчальної роботи; Оксана ЧЕРНАЧУК, викладач економічних дисциплін; Оксана КУДЕЛЯ, голова циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК та викладач предмета «Захист України» Володимир ХРИСТЯНОВИЧ виступили на тему «Національно-патріотичне виховання студентської молоді як фактор розвитку національної свідомості, громадянської активності, правових цінностей зростаючого покоління». Зокрема було зазначено про законодавчі і нормативні документи, які визначають основні напрямки національно-патріотичного виховання; основні суспільно-державні (національні) цінності України; повноваження суб’єктів освітньої діяльності у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

З метою виконання цих завдань в коледжі було проведено систему заходів національно-патріотичного спрямування. При відзначенні національних свят та пам’ятних дат проводилися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи; військово-спортивні змагання, фестивалі-конкурси патріотичної пісні, творчих робіт; вшановувалися герої-захисники України та памʼять загиблих за незалежність Українського народу та ін.

Ірина ЯКИМЧУК, завідувачка відділення програмування, прозвітувала про роботу відділення. Ірина Олександрівна зосередила увагу присутніх на наступних питаннях:

  • Проведення профорієнтаційної роботи з метою формування контингенту студентів на 2023-2024 н. р.
  • Контингент студентів (кількість груп, спеціальностей, кількість студентів, які навчаються за державним замовленням та за повну оплату вартості навчання). Кількість студентів, які потребують соціальної підтримки.
  • Контроль за навчальним процесом, кількість відвіданих занять з метою контролю, висновки про якість проведення занять. Проведено відкриті заняття.
  • Матеріально-технічна база відділення, робота кабінетів і лабораторій.
  • Виховна і позааудиторна робота, яка здійснюється викладачами на відділенні.
  • Робота з кураторами та старостами навчальних груп. Самоврядування на відділенні.
  • Проживання студентів відділення в гуртожитку, робота з батьками.
  • Практична підготовка, якість виконання курсових робіт (проектів), звітів з навчальних і виробничих практик.
  • Звʼязок з виробництвом і стейкхолдерами.

Головний бухгалтер Олена ЧЕРНАЧУК-СЕМЕНИШИНА доповіла про  постановку на облік та списання матеріальних цінностей.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту