Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_9

Засідання педагогічної ради коледжу №4

7 лютого 2024 року під головуванням директора коледжу, доктора економічних наук Василя ЦАРУКА відбулося четверте засідання педагогічної ради.

Засідання розпочав директор, який привітав присутніх із початком нового навчального семестру та представив колективу нового працівника БІЦ. А особливим моментом стало нагородження Грамотами студентів заочної форми навчання – Тараса КОЧЕРОВЕЦЯ,  Дмитра БОНДАРЧУКА, Миколу КОВАЛЯ, які несуть службу в ЗСУ, за сумлінне відношення до навчання, вірність українському народу та безпосередню участь у захисті територіальної цілісності України.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024

На засідання завітала представник Укрексімбанку пані Людмила, яка розповіла присутнім про 3% кредит для педагогічних працівників. 

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024

Продовжив засідання секретар педагогічної ради, методист коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Вадим ЛЮЛЬЧИК, який прозвітував про хід виконання рішень попередніх педрад.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024

Директор коледжу Василь ЦАРУК прозвітував про діяльність колективу коледжу за період з 20.12.2023 до 07.02.2024. Було зазначено про заходи та події, що відбулись за цей відрізок часу: навчання для працівників коледжу з охорони праці, Педагогічні читання 2024, випуск студентів спеціальності 073 Менеджмент, атестацію робочих місць кабінетів та лабораторій, новий сайт коледжу, газету «Вісник коледжу», семінар «Англійська мова як ключ до професійного зростання сучасного викладача», Вчену раду Університету, засідання адміністративної ради коледжу, співпрацю іззакладами фахової передвищої освіти міста Звягель Житомирської області, авторські видання викладачів коледжу, досягнення студентів відділення програмування, онлайн-навчання, організоване НУБіП України для керівників, працівників, науково-педагогічних та педагогічних працівників відокремлених структурних підрозділів та ін. Було акцентовано на обсязі робіт за цей період по господарській частині.

Про результати моніторингу якості фахової передвищої освіти та вищої освіти у ВСП «РФК НУБІП України» у І семестрі 2023-2024 н. р. доповіла Людмила БАЛДИЧ, заступник директора з навчальної роботи.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_5

Завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Валерій ГУМЕНЮК доповів про адаптацію студентів нового набору до освітнього процесу в коледжі. Було зауважено, що у роботі навчального закладу одне з найважливіших завдань – це  пошук ефективних шляхів  та методів  щодо залучення першокурсника до нових умов  життя і навчання. Тому процес адаптації першокурсників до умов навчання в коледжі є дуже складним та багатогранним.  В навчальному закладі  розроблено систему заходів, які дозволять подолати низку труднощів по адаптації першокурсників.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_6

Ольга РУДЬКО, викладач землевпорядних дисциплін, виступила з науковою доповіддю «ГІС – основа ефективного міського і територіального планування». Зазначено, що одним із ключових інструментів реалізації таких планів є геопросторовий підхід та географічні інформаційні системи (ГІС), що успішно використовують по всьому світу, демонструють визначні результати окупності інвестицій та допомагають виправдати сподівання людей на позитивні зміни в житті суспільства. ГІС технології не тільки здатні підвищити якість управління ресурсами та розуміння процесів, що відбуваються, а й представити громадськості важливу інформацію, зробивши комунікацію між жителями та управлінням ефективною.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_7

Методист коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Вадим ЛЮЛЬЧИК виступив на тему «Забезпечення дотримання академічної доброчесності працівниками та здобувачами освіти як складова системи внутрішнього забезпечення якості освіти».

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_7

Переглянути презентацію

Також розглядалося таке питання як стипендіальне забезпечення за результатами І семестру 2023-2024 н. р.

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу на поточний семестр.

Засідання педагогічної ради №4 7 лютого 2024_9

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту