Адмінрада_26_лютого

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

26 лютого під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Засідання адміністративної ради 19 лютого

Розпочалось засідання із повідомлення директора про Вчену раду НУБіП України.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК проінформував про реорганізацію мережі закладів вищої освіти України та їхнє фінансування.

Помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК, викладач циклової комісії будівельних дисциплін Олександр ПАВЛЕНКО, викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Володимир ХРИСТЯНОВИЧ та юрисконсульт Валентина ХРЯПЧЕНКО доповіли про алгоритм бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану та постановку на військовий облік студентів.

Завідувач будівельного відділення Сергій ШАЛАЙ доповів про результати НМТ на будівельному відділенні.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Ірина ЯКИМЧУК, Сергій ШАЛАЙ доповіли про участь в олімпіаді для вступу в НУБіП України.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК доповів про День відкритих дверей для випускників гімназії №24.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ проінформувала проперевірку комплексів методичного забезпечення.

Завідуюча господарством Валентина ДМИТРУК доповіла про стан в гуртожитках у зв’язку з початком ІІ семестру 2023-2024 н.р.

Завідуюча господарством Валентина ДМИТРУК доповіла про стан в гуртожитках у зв’язку з початком ІІ семестру 2023-2024 н.р.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК проінформував про присвоєння Марченку Олександру Олександровичу звання Героя України, посмертно.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту