Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

11 березня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Розпочалось засідання із вітань директора Ірині Миколаївні МАРТИНОВІЙ, завідувача економічного відділення, з нагоди її Дня народження. Василь Юрійович від імені усіх присутніх побажав іменинниці міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму та гармонії, здійснення мрій і бажань, а також відмінного настрою на щодень.

На засідання адміністративної ради завітали представники ТСО України, які нагородили Дипломом команду РФК НУБіП України за ІІ місце у Чемпіонаті Рівненської міської територіальної громади серед КФК зі стрільби кульової (малокаліберна гвинтівка) з результатом 412 очок.  Почесне друге місце команда отримала у складі Бендюг Юлії (21-З), Зінченко Євгенії (21-З), Козяр Марії (12-К), Можейко Ксенії (12-Ю), Сергійчук Анастасії (12-ІП). А підготував команду до змагань викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Володимир ХРИСТЯНОВИЧ. Варто відзначити, що в особистому заліку серед жінок І місце зайняла Козяр Марія (12-К), а ІІ місце Зінченко Євгенія (21-З).

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК ізаступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК проінформували про відкриття меморіальної дошки з нагоди 80-річчя від дня народження Ярослава Петровича Корсуна та меморіалу захисникам України.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК доповів про вступну кампанію 2024 року та профорієнтаційні заходи.

Гарант освітньої програми Оксана НЕМКОВИЧ доповіла про постакредитаційний моніторинг спеціальності 071 Облік і оподаткування освітнього ступеня «Бакалавр».

Помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК повідомила про проект Трудового кодексу 2024, його ключові моменти.

Практичний психолог Ірина ГАРНАГА доповіла про зустрічі студентських колективів з експертом-психологом.

Керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙзакцентував на участі в спортивних змаганнях студентів коледжу.

Головний бухгалтер Олена ЧЕРНАЧУК-СЕМЕНИШИНА доповіла про оплату за навчання та проживання в гуртожитках.

Секретар адміністративної ради Любов ПРОТАСЕВИЧ повідомила про смерть учня на уроці фізкультури в Ужгороді.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту