Адмінрада 20 травня

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

20 травня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Сьогоднішнє засідання розпочалось із вручення Подяки Трохимчук Оксані, студентці 6-ЗБ групи, яка здобула ПЕРШЕ місце в ХІІІ «Фестивалі студентської науки – 2024» (науковий гурток «Картограф»). Адмінрада привітала талановиту студентку і побажала нових звершень!


Продовжилось засідання із повідомлення директора про участь у ювілейній урочистій академії, присвяченій 65-ій річниці Бережанського технікуму механізації сільського господарства, 10-ій річниці Бережанського фахового коледжу.

Заступник директора з навчальної роботи Людмили БАЛДИЧ доповіла про групу аналізу коледжу.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК закцентував на виставці педагогічного досвіду і творчості молоді.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК і заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК доповіли про результати огляду гуртожитків.

Лаборант МНЛ Любов ПРОТАСЕВИЧ доповіла про діяльність міжкафедральної навчальної лабораторії.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК проінформував про профорієнтаційні заходи та підготовчі курси.

Завідувач відділення програмування Ірина ЯКИМЧУК прозвітувала про участь у воркшопі для координаторів проєкту DAAD «Digit 3: Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024».


Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту