Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

29 квітня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

На засідання завітав начальник Рівненського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр АЛЕКСІЙЧУК, який подякував за активну участь команд коледжу у спортивних змаганнях, відзначив його здобутки та вручив Грамоту команді коледжу за ПЕРШЕ місце у змаганнях з шахів першості серед студентів фахової передвищої освіти Рівненської області 2023-2024 навчального року.

Грамоти за участь змаганнях з шахів від Рівненського обласного відділення КФВС МОН України отримали – Вадим Кнапець (21-П), Данило Пальчевський (21-К), Христина Мельник (21-Д).

Директор коледжу вручив учасникам команди Подяки за здобуте перше місце в складі збірної команди коледжу з шахів в змаганнях серед закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.

Також Олександр АЛЕКСІЙЧУК вручив Подяку директорові коледжу Василю ЦАРУКУ за вагомий особистий внесок, сприяння розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області, популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді.

Подякою за високу професійну майстерність та підготовку спортсменів до Спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2023-2024 н.р. гість нагородив керівника фізичного виховання Олега РАФАЛЬСЬКОГО.

Продовжилось засідання із повідомлення директора про участь у Вченій раді НУБіП України.

Завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Валерій ГУМЕНЮК і викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Ірина БАРАНОВСЬКА закцентували на реформах освіти, НУШ та сертифікацію педагогів.

Помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК проінформувала про особливості закону про мобілізацію.

Завідувач канцелярією Ірина ДЕМИДКО доповіла про інструкцію з діловодства.

Архіваріус Наталія СТЕПАНЮК доповіла про впорядкування особових справ студентів за період 2020-2023 рр.

Інженер з охорони праці Анатолій ІВАНЧЕНКО проінформував про тиждень охорони праці.

Завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Сергій ШАЛАЙ, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про реєстрацію та проходження олімпіади випускниками коледжу в НУБіП України.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ повідомила про деякі погляди на сучасне реформування вищої освіти в Україні (стаття ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка у Віснику НАПН України).

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК доповів про профорієнтаційні заходи.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК доповів про поточні ремонтні роботи та завдання щодо покращення матеріальної бази коледжу.

Керівник фізичного виховання Олег Рафальський повідомив про участь у спортивних змаганнях.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК проінформував про освітні траєкторії.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту