Адмінрада__8_квітня

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

8 квітня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Розпочалось засідання із привітань збірної команди коледжу з плавання в чемпіонаті Рівненської територіальної громади за здобуте перше місце. Директор нагородив Подяками Жовтка Юрія (41-ІП), Сергійчука Назара (12-ІП), Полоцького Андрія (31-Б), Патєєва Вадима (12-ІП), Величко Назара (21-ІП) та Радчук Софію (11-Д) і побажав від імені усіх присутніх нових спортивних досягнень.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК і  методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК повідомили про підготовку до виборів ректора НУБіП України.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК і викладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Сергій БУЛАКЕВИЧ доповіли про формування пропозиції державного замовлення.

Викладач циклової комісії будівельних дисциплін Олександр ПАВЛЕНКО проінформував про військовий облік вступників 2024 року.

Голова профспілкового комітету Тарас САСОВСЬКИЙ доповів про затвердження колективного договору.

Гарант освітньої програми Віктор ПОЗНАХОВСЬКИЙ доповів про постакредитаційний моніторинг спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування освітнього ступеня «Бакалавр».

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту