Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

18 березня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

З нагоди дня комунальника, який відбувся 17 березня, директор нагородив Грамотами і Подяками обслуговуючий персонал коледжу.

Подяками за активну участь у проведенні ремонтно-будівельних робіт по оновленню матеріальної бази коледжу були нагороджені столяр Любечко Михайло Федорович, слюсар-сантехнік Архіпчук Анатолій Іванович, столяр Черняк Віталій Анатолійович, електромонтер Нікітчук Василь Миколайович, прибиральниці гуртожитку Сульжик Марія Іванівна та Шуманчук Антоніна Іванівна, прибиральниця навчального корпусу Дергун Вікторія Павлівна.

Грамотами за активну участь у проведенні ремонтно-будівельних робіт по оновленню матеріальної бази коледжу нагородилиелектромонтера Гончарука Анатолія Адамовича,прибиральниць навчального корпусу Каштан Надію Сергіївну та Якимчук Ніну Антонівну, прибиральницю гуртожитку Мороз Тамару Павлівну, слюсара-сантехніка Поліщука Олександра Євгеновича.

Василь Юрійович побажав всім працівникам галузі, перш за все, міцного здоров’я, оптимізму й віри в майбутнє. А також наполегливості та успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, добробуту в родинах та щасливої особистої долі.

Продовжилось засідання із повідомлення директора Василя ЦАРУКА про участь у засіданні Вченої ради НУБіП України.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК доповів про засідання атестаційної комісії.

Завідувач відділення програмування Ірина ЯКИМЧУК і викладач циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Василь КОТ доповіли про постакредитаційний моніторинг спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення освітнього ступеня «Бакалавр».

Викладач предмету «Захист України» Володимир ХРИСТЯНОВИЧ повідомив про участь у семінарі «Нові підходи у викладанні предмету «Захист України» в умовах воєнного стану».

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК повідомив про проведення Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна – 2024».

Голову циклової комісії землевпорядних дисциплін Неля РУСІНА доповіла про результати тижня землевпорядних дисциплін.

Завідувач навчальної лабораторії КІЦ Василь ПАНАСЮК доповів про можливий витік інформації.

Завідуюча БІЦ Людмила БУРЯЧИНСЬКА проінформувала про участь в реалізації Всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!».

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту