Засідання АР_25 червня

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

25 червня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось щотижневе засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності коледжу на тиждень.

Розпочалось засідання із нагородження переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році. Так, директор коледжу Василь ЦАРУК нагородив Дипломом студентку 32-Ю групи Богдану ТКАЧУК за зайняте І місце у конкурсі з науковою роботою на тему «Корець – маленьке місто з великим серцем (історіографічне дослідження)». Науковий керівник – Володимир ЗАХАРЧУК, викладач циклової комісії юридично-соціальних дисциплін.

Також Дипломом нагороджена студентка 5-ОБ групи Тетяна НАУЛІК за зайняте І місце у конкурсі з науковою роботою на тему «Особливості оподаткування об’єктів підприємства в умовах економічної кризи». Науковий керівник – Віктор ПОЗНАХОВСЬКИЙ, викладач циклової комісії економічних дисциплін.

Продовжилось засідання із повідомлення заступника директора з виховної роботи Олександра ТАЛІМОНЧУКА про організацію випуску 2024 року.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК доповів про вступну кампанію 2024 року.

Викладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Сергій БУЛАКЕВИЧ доповів про формування конкурсних пропозицій.

ПУКАЛЬЧУК закцентували на виселенні з гуртожитків та знятті з реєстрації проживаючих.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК доповів про ремонтні роботи та завершення накриття спортивного майданчика.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, завідувачі відділень Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Сергій ШАЛАЙ, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про завершення ІІ семестру та підсумкову атестацію студентів.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту