Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України (2)

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

17 травня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось щотижневе засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності коледжу на тиждень.

Розпочалось засідання із повідомлення керівника фізичного виховання Олега РАФАЛЬСЬКОГО про зайняте ІІ місце команди коледжу у чемпіонаті міської територіальної громади з футзалу 2024 року серед КФК.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ і заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК доповіли про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025 року.

Паспортист Олена ПУКАЛЬЧУК проінформувала про приписку студентів у гуртожитках коледжу.

Завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Валерій ГУМЕНЮК, викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Сергій ПАНДРАК і Володимир ХРИСТЯНОВИЧ доповіли про вдосконалення системи початкової загально-військової підготовки.

Викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін Мирослава СОРОКА закцентувала на нових правилах українського правопису.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК проінформував про вступну кампанію 2024 року.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, викладач циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Василь КОТ, завідувачі відділень Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Сергій ШАЛАЙ, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про завершення ІІ семестру, підсумкову атестацію студентів та виготовлення дипломів.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту