Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

10 травня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось щотижневе засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності коледжу на тиждень.

Викладач циклової комісії будівельних дисциплін Олександр ПАВЛЕНКО, викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Володимир ХРИСТЯНОВИЧ і помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК доповіли про вимоги до військово-облікових документів абітурієнтів, студентів та працівників коледжу.

Головний бухгалтер Олена ЧЕРНАЧУК-СЕМЕНИШИНА повідомила про встановлення вартості за навчання на 2024-2025 навчальний рік.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ доповіла про підготовку до початку та особливості організації освітнього процесу у 2024-2025 навчальному році, а також участь у І та ІІ етапах моніторингу якості освіти.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ і завідувачі відділень Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Сергій ШАЛАЙ, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про підсумкову атестацію студентів випускних курсів.

Помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК проінформувала про конкурсний відбір на посаду науково-педагогічних працівників.

Про стан ремонтних робіт у коледжі доповів заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту