Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

3 червня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось чергове засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності коледжу на тиждень.

Розпочалось засідання із привітань ГУМЕНЮКА Валерія Дмитровича, завідувача відділення загальноосвітніх дисциплін, який саме сьогодні відзначає свій день народження. Директор від імені всіх присутніх привітав іменника, побажав не зупинятися на досягнутому, ставити нові цілі й відважно рухатися вперед! Нехай здоров’я буде найміцнішим, сім’я приносить спокій, а на роботі хай здійснюються всі плани!

Продовжилось засідання із вручення Диплома керівникові гуртка «Картограф» Олегу КАЧАНОВСЬКОМУ, на чолі з яким гурток посів І місце у ХІІІ «Фестивалі студентської науки – 2014», що проводився на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Директор Василь ЦАРУК, методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК і голова профспілкового комітету Тарас САСОВСЬКИЙ повідомили про участь в засідання Вченої ради НУБіП України та святкування 126-річчя НУБіП України.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ і завідувачі відділень доповіли про завершення навчального року, заліково-екзаменаційну сесію, підсумкову атестацію, підготовку до початку та особливості організації освітнього процесу у 2024-2025 н.р.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ доповіла про попереднє педагогічне навантаження на 2024-2025 н.р.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК, викладачі циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Вадим ЧЕРНЯК і Юлія ДЕДЮХІНА проінформували про профорієнтаційну рекламу в соціальних мережах.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК, голова профспілкового комітету Тарас САСОВСЬКИЙ і керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙ доповіли про організацію та проведення Дня здоров’я.

Помічник директора з кадрової роботи Майя РОМАНЮК проінформувала про порядок проведення призову громадян на військову службу.

Архіваріус Наталія СТЕПАНЮК доповіла про перевірку особових справ студентів.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК закцентував на ремонтних роботах і завершенні накриття спортивного майданчика.

Юрисконсульт Вадим ІЛЬЇН доповів про реєстрацію транспортних засобів.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту