Адмінрада_4_березня

Засідання адміністративної ради РФК НУБіП України

4 березня під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Адмінрада_4_березня

Розпочалось засідання із сумного повідомлення директора про раптову смерть Вадима Миколайовича КОНДРАТЮКА, проректора з наукової роботи та інноваційної діяльності НУБіП України, доктора сільськогосподарських наук. Всі присутні вшанували пам’ять талановитого організатора, педагога, вченого хвилиною мовчання.

На засіданні був присутній юрисконсульт Вадим ІЛЬЇН, сьогоднішній іменник. Директор від імені усіх присутніх привітав Вадима Анатолійовича з Днем народження, побажав міцного здоров’я, позитивного настрою, сил та енергії для нових звершень, миру та достатку в домі.

Продовжилось засідання повідомленням директора коледжу Василя ЦАРУКА про участь у нараді з керівниками відокремлених підрозділів та Вченій раді НУБіП України.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК доповів про атестацію працівників коледжу та реалізацію пілотного проєкту щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв, закладів професійної та фахової передвищої освіти.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ й завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Ірина ЯКИМЧУК, Сергій ШАЛАЙ доповіли про реєстрацію та участь студентів коледжу в НМТ й ЄФВВ та олімпіаду НУБіП України.

Інженер з охорони праці Анатолій ІВАНЧЕНКО повідомив про стан техніки безпеки в коледжі.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК проінформував прозаходи до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Голова студентської ради Дарина МАКАРЧУК доповіла про участь в Брейн Ринзі серед команд ВСП НУБіП України.

Керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙ закцентував на участі в спортивних змаганнях студентів коледжу.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ івикладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Сергій БУЛАКЕВИЧ доповіли про переведення студентів.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК проінформував про завершення реконструкції спортивного майданчика під накриттям.

Завідуюча господарством Валентина ДМИТРУК і паспортист Олена ПУКАЛЬЧУК доповіли про проживання та реєстрацію студентів коледжу та сторонніх осіб.

Архіваріус Наталія СТЕПАНЮК доповіла про впорядкування архіву коледжу.

Також адміністративна рада розглянула й інші важливі питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту