Засідання адміністративної ради

11 травня 2026 року відбулося чергове засідання адміністративної ради, яке пройшло під керівництвом директора коледжу Василя ЦАРУКА. Порядок денний охопив широкий спектр питань: від стратегічної співпраці з базовим університетом та аналізу внутрішньої якості освіти до організації сесії, студентської науки, спорту та психологічної підтримки вступників.

Директор коледжу Василь ЦАРУК ознайомив членів ради з підсумками своєї участі у позачерговому засіданні Вченої ради НУБіП України, акцентувавши увагу на оперативних завданнях та нових вимогах до освітнього процесу, що постали перед відокремленими структурними підрозділами.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ детально доповіла про підготовку та порядок денний майбутнього засідання Педагогічної ради коледжу, ознайомила присутніх із результатами роботи внутрішньої групи аналізу якості освіти, а також окреслила стан готовності закладу до проведення традиційної виставки педагогічного досвіду і творчості молоді.

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії Сергій КОНДЮК скоординував дії підрозділів щодо процесу реєстрації випускників на Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Методист відділення Наталія ПАСТУШЕНКО доповіла про особливості організації, графік та проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії для студентів заочної форми навчання, наголосивши на забезпеченні належного методичного супроводу.

Заступник директора з виховної роботи Олександр ТАЛІМОНЧУК презентував план культурно-просвітницьких заходів із нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Вікторія ТРОЦЮК поділилася успішними результатами участі студентів у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови, що проходив у межах Національного Фестивалю «Код Нації».

Керівник фізичного виховання Назар СВІНТОЗЕЛЬСЬКИЙ з гордістю доповів про вагомі досягнення збірних команд коледжу у змаганнях з мініфутболу «Пліч-о-пліч студентські ліги» та з волейболу Рівненської міської територіальної громади (РМТГ) серед колективів фізичної культури (КФК).

Викладач циклової комісії юридично-соціальних дисциплін Світлана ЛУК’ЯНЧУК поінформувала про хід підготовки та участь студентів у престижному конкурсі творчих відеоробіт «КультБІТ» на тему «Легенди та міфи Рівненщини».

Викладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Петро БІДА підняв питання академічної доброчесності, доповівши про технічні алгоритми та графік перевірки кваліфікаційних і студентських робіт на плагіат.

Наприкінці засідання директор коледжу Василь ЦАРУК підбив підсумки обговорення, подякував усім за роботу та визначив терміни виконання наданих доручень.

Наталія ПАСТУШЕНКО,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ В МЕРЕЖАХ:
Перейти до вмісту