Адмінрада_5_лютого

Засідання адміністративної ради

5 лютого під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Директор розпочав засідання із нагороджень Подяками доповідачів Педагогічних читань 10-11 січня. Зокрема, за вагомий особистий внесок у навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в коледжі та активну участь у Педагогічних читаннях 10-11.01.2024 року були нагороджені БАЛДИЧ Людмила Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи; ЧЕРНЕГА Ірина Григорівна, викладач економічних дисциплін; ЧЕРНАЧУК-СЕМЕНИШИНА Олена Володимирівна, головний бухгалтер коледжу; ІЛЬЇН Вадим Анатолійович, юрисконсульт; МЕДВІДЬ Михайло Михайлович, викладач будівельних дисциплін; СОРОКА Мирослава Василівна, викладач української мови і літератури; НЕМКОВИЧ Оксана Борисівна, кандидат економічних наук; ЯКИМЧУК Ірина Олександрівна, завідувач відділення програмування; РУСІНА Неля Григорівна, кандидат педагогічних наук; КУДЕЛЯ Оксана Олексіївна, голова циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін.

Також директор від імені Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації вручив Подяку колективу відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України» за активну участь у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ повідомила про засідання Педагогічної ради №4.

Завідувач БІЦ Людмила БУРЯЧИНСЬКА проінформувала про підготовку до онлайн-заходу до Дня Героїв Небесної Сотні.

Викладач циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Микола УШАКОВ презентував доопрацьований новий сайт коледжу.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ та завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина Мартинова, Сергій ШАЛАЙ та Ірина ЯКИМЧУК доповіли про стан ліквідації академічної заборгованості студентами коледжу.

Завідувач навчально-виробничої практики Тарас САСОВСЬКИЙ закцентував на результатах паспортизації навчальних кабінетів та лабораторій.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК проінформував про формування державного замовлення.

Викладачі циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Павло СТРИК і Микола УШАКОВ доповіли про підсумки обласного конкурсу на кращий вебсайт серед закладів вищої та фахової передвищої освіти у 2023 році.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК повідомив про підведення підсумків огляду гуртожитків.

Керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙ доповів про нараду Управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками фізичного виховання.

Також адміністративна рада розглянула й інші питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту