Засідання адміністративної ради 19 лютого

Засідання адміністративної ради

19 лютого під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради, присвячене плануванню діяльності  коледжу на тиждень.

Засідання адміністративної ради 19 лютого

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК проінформував про реалізацію пілотного проєкту щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв, закладів професійної та фахової передвищої освіти.

Куратори випускних груп Вікторія ТРОЦЮК, Ольга ПЕТРОВА, Юлія ЮХИМЧУК, Людмила БОЙКО, Тетяна ЧЕРНЯК доповіли про результати НМТ на земельно-правовому відділенні та відділенні програмування.

Інженер з охорони праці Анатолій ІВАНЧЕНКО повідомив про безпечне освітнє середовище та стан техніки безпеки в коледжі.

Заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК доповів про стан ремонтних робіт, благоустрій території недобудованого громадсько-побутового корпусу.

Керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙ повідомив про фізичне виховання, спорт і культуру здоров’я у сучасному суспільстві.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК, викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін Юрій КОНЯХІН, завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина МАРТИНОВА, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про обґрунтування обсягів державного замовлення, організацію профорієнтаційних заходів та участь в олімпіаді для вступу в НУБіП України.

Також адміністративна рада розглянула й інші питання життєдіяльності коледжу. А саме, медична сестра Анжеліка ВУЙТИК доповіла про епідеміологічну ситуацію в коледжі.

Методист відділення Наталія ПАСТУШЕНКО проінформувала про  завершення заліково-екзаменаційної сесії на заочному відділенні.

Викладач циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Василь КОТ доповів про виготовлення дипломів для спеціальності «Менеджмент».

Юрисконсульт Вадим ІЛЬЇН доповів про стан судових справ.

Завідуюча господарством Валентина ДМИТРУК проінформувала про стан в гуртожитках у зв’язку з початком ІІ семестру 2023-2024 н.р.

Викладач циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін Микола УШАКОВ доповів про наповнення сайту коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту