Адмінрада_12_лютого

Засідання адміністративної ради 12 лютого 2024

12 лютого під головуванням директора Василя ЦАРУКА відбулось засідання адміністративної ради. Очільник закладу звернув увагу на ріст захворюваності на ГРВІ в Україні та Рівному зокрема. У зв’язку з цим було розпорядження контролювати епідеміологічну ситуацію в коледжі.

Адмінрада_12_лютого

Заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, заступник директора з АГР Сергій КОВАЛЬЧУК та завідувачі відділень Валерій ГУМЕНЮК, Сергій ГУЛЮК, Ірина Мартинова, Сергій ШАЛАЙ, Ірина ЯКИМЧУК доповіли про готовність навчально-матеріальної бази та організований початок ІІ семестру 2023-2024 навчального року.

Викладач циклової комісії будівельних дисциплін Олександр ПАВЛЕНКО та завідувачі відділень доповіли про постановку на військовий облік студентів випускних груп та студентів коледжу.

Завідувач БІЦ Людмила БУРЯЧИНСЬКА повідомила про підготовку до онлайн-заходу до Дня Героїв Небесної Сотні.

Майя РОМАНЮК, помічник директора з кадрової роботи, проінформувала про Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК доповів про формування державного замовлення.

Завідувач відділення Валерій Гуменюк та куратори випускних груп Елліна ОБАРЧУК, Любов МАТВІЙЧУК, Лариса ТРИГУБЕЦЬ, Назар СВІНТОЗЕЛЬСЬКИЙ проінформували про особливості НМТ 2024 та результати НМТ на економічному відділенні.

Керівник фізичного виховання Олег РАФАЛЬСЬКИЙ доповів про нараду Управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками фізичного виховання.

Методист коледжу Вадим ЛЮЛЬЧИК і завідувач відділення програмування Ірина ЯКИМЧУК закцентували на особливостях акредитації освітньо-професійних програм ступеня Фаховий молодший бакалавр в умовах воєнного стану.

Директор коледжу Василь ЦАРУК повідомив про робочу поїздку до ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ».

Також адміністративна рада розглянула й інші питання життєдіяльності коледжу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
секретар адміністративної ради

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту