Заняття-екскурсія на тему: «Бухгалтерський баланс»

Заняття-екскурсія на тему: «Бухгалтерський баланс»

28.02.2024 року  викладач економічних дисциплін Черначук Оксана Олександрівна зі студентами 21-М групи спеціальності 073 Менеджмент провила заняття-екскурсію з дисципліни «Бухгалтерський облік» на тему «Бухгалтерський баланс» на базі підрозділу бухгалтерії Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

Засідання адміністративної ради 19 лютого

Під час заняття студенти мали змогу ознайомитися з практичним значенням Балансу для підприємства. Головний бухгалтер коледжу Черначук-Семенишина О.В. розповіла студентам про особливості складання Балансу, наочно продемонструвала Баланси, складені в попередніх звітних періодах. Також студенти мали змогу подивитися, як виглядають та зберігаються заповнені первинні документи в приміщенні поточного архіву коледжу.

Заступник головного бухгалтера Кучерук О.М. показала студентам, як заповнюється фінансова звітність, зокрема баланс, засобами електронного документоментообігу та ознайомила студентів з автоматизованими програмами ведення обліку в коледжі.

Студенти провели час дуже цікаво та пізнавально, про що свідчила активна участь та жваве обговорення нових знань.

Оксана ЧЕРНАЧУК,
викладач економічних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту