Захист курсових робіт з дисципліни організація виробництва

Захист курсових робіт з дисципліни організація виробництва здобувачами освіти ОПС «Фаховий молодший бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент»

3 червня 2024 року відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Організація виробництва» студентів 21-М групи, спеціальності 073 Менеджмент. Захист курсових робіт проводила комісія у складі: голови циклової комісії економічних дисциплін Конончук О. М., завідувача економічного відділенням Мартинової І. М., та викладача дисципліни «Організація виробництва» Моцнюк В. Ю.

Студенти мали можливість обрати теми курсових робіт відповідно до своїх інтересів та актуальності питань в галузі організації виробництва. Протягом чотирьох місяців студенти вивчали та аналізували теоретичні матеріали, літературні джерела, а також проводили консультації з викладачами для уточнення методології та завдань дослідження.

Процес написання курсової роботи сприяє розвитку аналітичних, дослідницьких та публічних навичок, необхідних для успішної кар’єри в галузі економіки та менеджменту.

Активна участь у написанні та захисті курсових робіт позитивно впливає на формування професійних компетенцій студентів та готує їх до викликів, які чекають їх у майбутньому професійному житті.

Перед студентами відкрився шлях до нових знань та можливостей, і курсова робота – один із перших та найважливіших етапів на цьому шляху! 

Бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів, наснаги та наполегливості у навчанні, щоб вони могли досягти своїх мрій та реалізувати свій потенціал.

Віта МОЦНЮК,
викладач економічних дисциплін,
Аліна БУЛАЦИН,
здобувач освіти 21-М групи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту