заходи до дня довкілля

Заходи з благоустрою території до Дня довкілля

У ВСП «РФК НУБіП України» до Дня довкілля в Україні (20 квітня) та Всесвітнього дня Землі (22 квітня), стартував місячник «Квітни, Земле», під час якого проводилися заходи з благоустрою території коледжу, формування екологічного мислення та екологічного стилю життя.

Традиційно у нашому коледжі впродовж березня-квітня проводяться заходи з благоустрою території, організовуються та виконуються роботи по прибиранню прилеглих вулиць, очищенню від сміття берегів водойм та паркових зон міста.

З ініціативи адміністрації коледжу, студентської ради, екологічного гуртка «Джерело» до заходів долучилися викладачі, студенти всіх відділень та робочий персонал. Було проведено конкурс з озеленення коледжу «Краща зелена композиція» , що покращив естетичний вигляд у коледжі, сприяв озелененю навчального корпусу. Здійснено благоустрій території коледжу. Здобувачі освіти висадили туї, ялівці, різноманітні кущі, магнолію, троянди та інші квіткові рослини.

Також члени екологічного гуртка «Джерело», під керівництвом викладача екології Стефанії МАЛИМОН, стали учасниками еко-батлу «Еко-стиль мислення – еко-стиль життя», під час якого поглибили знання з охорони довкілля: повітря, води, ґрунту, сортування відходів, що сприяють екологічному стилю життя, якого повинен дотримуватись кожний, щоб сприяти вирішенню екологічних проблем нашого краю та України в цілому.

Весь український народ повинен бути об’єднаний однією метою – дати гідну відсіч загарбницьким планам кремля, захистити свою незалежність і територіальну цілісність. З вірою в перемогу і щасливе майбутнє України, ми не повинні відкладати «на завтра» вирішення проблем,  які впливають на якість і комфорт нашого повсякденного життя. Кожній людині приємно пройтись по чистій вулиці, перебувати в охайному приміщенні, відпочити біля незасміченої водойми…

На фронті і в тилу очистимо нашу землю від сміття і нечистот. Разом до Перемоги!

Локальні дії – глобальні переваги!

Дякуємо всім за участь в заходах до Дня довкілля!

Олександр ТАЛІМОНЧУК,
заступник директора з виховної роботи,
Стефанія Малимон,
викладач екології, керівник екологічного гуртка «Джерело»

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту