do-chornobylskoyi-katastrofy_2

Загублений світ Чорнобиля. 26.04 – Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. День пам’яті Чорнобильської трагедії

24 квітня 2024 року у бібліотечно-інформаційному центрі коледжу провідним бібліотекарем  Андрійчук С. В. був проведений вечір-реквієм «Загублений світ Чорнобиля», присвячений дню пам’яті Чорнобильської трагедії. На заході були присутні здобувачі освіти 11-П та 11-З групи, викладачі Курилас Т. В., Лисяк О. М. З тематичної презентації присутні отримали цікаву інформацію про Чорнобильську катастрофу 1986 року.

Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України в ніч на 26 квітня 1986 року. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.

До пам’ятної дати у читальному залі бібліотечно-інформаційного центру коледжу розгорнута тематична книжкова виставка «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської». Запрошуємо до перегляду.

Світлана АНДРІЙЧУК,
провідний бібліотекар БІЦ

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту