Як використовувати криптовалюти_1

Як використовувати криптовалюти в повсякденному житті: складнощі та перспективи

Нині криптовалюти стають дедалі популярнішими і широко поширеними. Що ж вони являють собою і як їх можна використовувати в повсякденному житті? Розглянули  складнощі, можливості та перспективи практичного використання криптовалют  студенти 21-З та 21-ДЗ груп спеціальні «Геодезія та землеустрій» під час гостьової лекції з предмету «Технології» викладача Галини БУСЛЕНКО. Запрошений лектор викладач інформаційних дисциплін Святослав НАДОЗІРНИЙ.

Тема лекції «Використання криптовалюти у повсякденному житті з використанням сучасних додатків та створення гаманців для оплати криптовалютою» є частиною  розділу «Економічне обґрунтування проектів» предмету.

У цікавій та змістовній розповіді студенти отримали інформацію про історію виникнення криптовалюти. Презентував викладач аналіз  ринків валюти та умови користування біткоїнами у різних країнах.

Отже:

Складнощі використання криптовалют: Волатильність цін; Обмежене прийняття; Складнощі при здійсненні транзакцій; Регулювання та правові аспекти.

Практичне використання криптовалют: Онлайн-покупки; Криптовалютні дебетові картки; Перекази; Інвестиції та торгівля; Розвиток децентралізованих додатків.

На занятті відбувся цікавий діалог зі спеціалістом. З інтересом прослухали лекцію і присутні викладачі – Віталій КРУПЕНЯ та Владислав КРОТЮК. Дякуємо Святославу Надозірному !!

Галина БУСЛЕНКО,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту