Відкрите заняття з навчальної практики

Виїзне заняття з навчальної практики

09.05.2024 року, з ініціативи викладачів к.е.н., доц. Гнатюк Алли Аркадіївни та к.е.н. Немкович Оксани Борисівни, відбулося виїзне заняття начальної практики з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні», для студентів економічного відділення 4-ОБ групи з директорами ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «АКТИВ ПЛЮС» Матвійчук Людмилою Олександрівною та ТОВ «ЕКОНОМКЛАС ЗАХІД» Ільчук Марією Федорівною.

Директор аудиторської фірми, незалежний аудитор Людмила Матвійчук детально ознайомила студентів з нормативно-законодавчою базою аудиту та з специфікою ведення обліку фізичних осіб-підприємців, їх звітністю та оподаткуванням. Директор товариства Марії Ільчук наголосила, якими професійними компетентностями має володіти випускник коледжу, щоб стати успішним фахівцем з обліку та оподаткування.

Своїми враженням про роботу в аудиторській компанії поділилась випускниця коледжу Мосієвич Аліна, вона ознайомила студентів з первинними бухгалтерськими документами, та порядком ведення обліку суб’єктів малого підприємництва.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, фахівці ділилися своїм великим досвідом, розповідали про справи на ринку праці та найбільш затребувані вакансії, а також про можливість працевлаштування.

Головною метою заняття було показати майбутнім фахівцям особливості практичного застосування навичок, здобутих під час навчання в коледжі. Крім того, такі зустрічі дають можливість підприємствам, установам та організаціям, на базі яких проводяться заняття, здійснювати пошук молодих спеціалістів – майбутніх своїх працівників.

Алла ГНАТЮК,
викладач економічних дисциплін, к.е.н., доцент

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту