6 березня  здобувачі освіти 11-Д групи разом з викладачкою Мирославою СОРОКОЮ та бібліотекаркою БІЦ Аллою КАЛЮЖНОЮ стали свідками ще однієї історії нескорених українців.

Захід у форматі живої книги відбувся у Рівненській обласній бібліотеці, модераторкою заходу була Валентина БЕНДЮГ. Своїми болючими спогадами, почуттями, історіями поділились маріупольці Богдан ДУЖИК та Марина ФЕСЕНКО. Вони стали живими свідками початку повномасштабного вторгнення росії в Україну і очевидцями трагічного руйнування міста Маріуполя, у тому числі штурму Маріупольського театру.

Богдан Дужик є керівником центру «ЯМаріуполь» у Рівному, до війни очолював Маріупольську школу № 40. Марина Фесенко сьогодні керує  культурними проєктами центру «ЯМаріуполь», а до цього понад 30 років працювала у палаці культури металургійного комбінату «Азовсталь».

Війна прийшла у наш дім, нашу країну. Наші культурні цінності, наша національна ідентичність, наші оселі стали ціллю ворога. А нашим ворогом виявилась сусідня держава, яка безжально нищить усе українське на своєму шляху. Здобувачі освіти з розумінням сприйняли живі спомини та звернення Богдана Дужика, який  закликав їх вчити історію, щоб не змінювалась географія.

Віримо – все буде Україна!

Мирослава СОРОКА,
викладач української мови
Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідуюча бібліотечно-інформаційного центру

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту