Інформація на сайт про відкритий урок Босюк фізкультура_4

Відките заняття – «Волейбол. Удосконалення техніки володіння м’ячем у волейболі»

26 лютого 2024 року у Рівненському фаховому коледжі НУБіП викладачем фізичної культури та фізичного виховання Андрієм Босюком проведено відкрите заняття в групі 13-ЮЗ відділення загальноосвітньої підготовки на тему «Волейбол. Удосконалення техніки володіння м’ячем у волейболі».

Заняття розпочалося з розминки, під час якої студенти активно виконували вправи під керівництвом та при демонстрації необхідних елементів викладачем. Студенти працювали злагоджено, було помітно, що незважаючи на незначний термін навчання в коледжі, група 1 курсу вже встигла сформуватися як колектив.

Після розминки студенти перейшли до виконання елементів теми заняття, під час виконання яких впродовж заняття вивчили спеціальні вправи волейболіста для розвитку гнучкості, повторили техніку виконання верхньої прямої подачі, вивчили індивідуальні тактичні дії у захисті під час нападаючого удару.

В кінці заняття здійснено закріплення знань, узагальнення і систематизацію матеріалу в усній формі, проведено узагальнення компетентностей, які студенти отримали на занятті.

Викладачем в цікавій формі проведена заключна частина заняття, використані спеціальні вправи для відновлення функціонального стану студентів.

Головна мета заняття була досягнута – студенти вийшли з заняття задоволені, активні та в гарному фізичному тонусі, з бадьорим настроєм на весь день, а отже заняття вийшло справді вдалим і корисним.

Олег РАФАЛЬСЬКИЙ,
керівник фізичного виховання коледжу

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту