Відкрите заняття з дисципліни «Основи екології» на тему Охорона рослинного і тваринного світу

Відкрите заняття з дисципліни «Основи екології» на тему: Охорона рослинного і тваринного світу

11.03.2024 Стефанія МАЛИМОН провела відкрите заняття з дисципліни «Основи екології» на тему: «Охорона рослинного і тваринного світу» для здобувачів освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» другого курсу 21-З групи.

Мета заняття: розкрити важливість глобальної проблеми скорочення біорізноманіття,  ознайомити із станом рослинного і тваринного світу в Україні, причинами вимирання видів рослин і тварин в природі, заходами з охорони біорізноманіття в світі та Україні.

Тип заняття за змістом – інформаційна лекція. Під час подачі матеріалу були використанні різні засоби навчання як електронний посібник «Основи екології», навчальний відеофільм «Заповідна справа».

Використовуючи електронний посібник «Основи екології» викладач розкрила значення рослин та тварин в природі, ознайомила з рослинним та тваринними  ресурсам України, проблемами раціонального використання лісових ресурсів, природних кормових угідь та  заходами щодо охорони та раціонального використання флори і фауни України.

За навчальним фільмом «Заповідна справа», авторами якого є Стефанія МАЛИМОН та Вадим ЛЮЛЬЧИК, студенти ознайомились із природозаповідним  фондом України та його роллю у збереженні біорізноманіття та вирішенні глобальних екологічних проблем.

Запрошений гість головний спеціаліст Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації Ірина ХУДОБА ознайомила присутніх із станом біорізноманіття Рівненщини, проблемами збереження рідкісних рослин та тварин, створення екологічної мережі та природозаповідним  фондом області.

На занятті студенти одержали необхідні знання для розроблення рекомендацій щодо збереження біорізноманіття свого краю та розробки  природоохоронних заходів в дипломних проєктах.

Стефанія МАЛИМОН,
викладач екології

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту