Відкрите заняття на тему Загальні відомості про презентації та програми

Відкрите заняття на тему: «Загальні відомості про презентації та програми, призначені для їхнього створення. Створення презентацій у Microsoft PowerPoint»

19 березня 2024 року у ВСП «РФК НУБіП України» викладач будівельних дисциплін Олександр Ющук провів відкрите заняття для здобувачів освіти 31-Д групи спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» на тему: «Загальні відомості про презентації та програми, призначені для їхнього створення. Створення презентацій у Microsoft PowerPoint» з дисципліни «Комп’ютерна техніка та основи комп’ютерного моделювання».

Під час заняття студенти активно брали участь у обговоренні проблемних питань стосовно деформації створення і оформлення презентацій.

На занятті були використані різні форми і методи роботи зі студентами: пояснення, демонстрація, презентація та навчальні відео, самостійна робота.

Мета даного заняття – викликати інтерес студентів до дисципліни, показати можливості використання нового програмного продукту і показати перспективи використання його в майбутньому. Впродовж лекційного заняття ознайомились із всіма можливостями які можна застосовувати при роботі. Студенти з цікавістю віднеслися до викладеного матеріалу та провели обговорення викладеного матеріалу і можливостей подальшого застосування на практиці.

Олександр ЮЩУК,
викладач будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту