Відкрите заняття «Духовний безмір Шевченка – поета і художника, людини й особистості»

Відкрите заняття «Духовний безмір Шевченка – поета і художника, людини й особистості»

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист, який залишив велику образотворчу спадщину – понад тисячу творів.

4 березня 2024 року було проведено відкрите заняття «Духовний безмір Шевченка – поета і художника, людини й особистості» для учасників гуртка англійської мови під керівництвом І. В. Музичук

Чому б не спробувати вивчити англійську з Тарасом Шевченком? Він однозначно схвалив би бажання «чужого вчитися і свого не цуратися». Тож, студенти 1 курсу – 11-Д, 11-З, 11-П, 11‑Ю, 12-Ю груп – дізналися більше про нашого Кобзаря і водночас вивчили нові англійські слова та потренуватися в граматиці.

Учасники переглянули навчальне відео англійською мовою, з якого почерпнули різноманітні цікаві факти про шлях Тараса Шевченка, ознайомилися з новою лексикою та потренувались слухати англійську, здійснили аналіз граматики, виконали завдання, спрямовані на відпрацювання та вивчення минулих часів в англійській, та інтерактивні вправи на закріплення мовного матеріалу.

Ірина МУЗИЧУК,
викладач англійської мови

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту