З 15 по 21 січня 2024 року Харківський національний університет внутрішніх справ у співпраці з партнерами – Департаментом кіберполіції Національної поліції України, Департаментом інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, Департаментом кримінального аналізу Національної поліції України та Науковим парком

«Наука та безпека» провів вебквест «КіберХНУВС» для учнів та випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України. Наш коледж також брав участь у цьому заході. Студенти спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» зареєструвалися для участі у вебквесті.

«КіберХНУВС» надав можливість студентам перевірити свої навички у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки, виконуючи завдання за різними напрямами: криптографія, стеганографія, реверс-інжиніринг, OSINT тощо. Вебквест був орієнтований на поглиблення знань та отримання практичних навичок у кіберсфері.

Результати були оголошені 26 січня у рейтинговій таблиці. Хоча ми не посіли жодного конкретного місця, ми отримали незабутні знання та досвід.

Тетяна ЧЕРНЯК,
викладач програмування та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту