У спеціальній школі №1 смт. Клевань пролунав останній дзвінок

У спеціальній школі №1 смт. Клевань пролунав останній дзвінок

6 червня 2024 р. у спеціальній школі №1 смт. Клевань, відбулося свято останнього дзвоника, на яке було запрошено ВСП «РФК НУБіП України».

Спеціальну школу №1 відвідали Куделя О. О., Крупеня В. О., та студенти відділення програмування та будівельного відділення, з якою тісно співпрацюють вже багато років.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. До вітального слова було запрошено представників нашого закладу, які привітали учнів від імені коледжу з врученням свідоцтва про базову загальну середню освіту, а студенти вручили солодкі подарунки.

Важливо, що такі зустрічі допомагають соціально незахищеним випускникам відчути підтримку та турботу, що є важливим елементом їхнього майбутнього успіху.

Два випускники спеціальної школи №1 отримали підтримку у придбані святкового одягу на останній дзвінок від викладачів та студентів коледжу (під час тижня програмування та інформаційних дисциплін був проведений благодійний ярмарок). Також, Романюк М. В. зробила особистий подарунок, дві сукні та босоніжки, який дуже сподобався випускницям і в них вони виглядали неймовірними красунями.

З майбутніми абітурієнтами були проведені цікаві бесіди, під час яких обговорювалися плани на майбутнє, можливості подальшого навчання та професійного розвитку. Викладачі розповіли про перспективи, які відкриває навчання у ВСП РФК НУБІП, підкресливши важливість отримання якісної освіти для досягнення життєвих цілей.

Коледж завжди відзначає важливість соціальної відповідальності та підтримки тих, хто цього потребує. Візити до спеціальної школи №1 стали вже доброю традицією, яка приносить радість та натхнення як викладачам, так і студентам.

Ми щиро бажаємо всім випускникам спеціальній школі №1, смт. Клевань світлого та успішного майбутнього. Нехай кожен з вас знайде свій шлях і досягне всіх поставлених цілей. ВСП РФК НУБІП завжди поруч, щоб допомогти вам на цьому шляху.

Дорогі випускники!

Вітаємо Вас із закінченням школи. У добру путь, бажаємо вам успіхів та здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Оксана КУДЕЛЯ,
викладач програмування
та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту