Вебінар від SoftServe

Студенти відділення програмування долучилися до вебінару,який проводила ITкомпанія «SoftServe»

9 лютого 2024 р. студенти відділення програмування долучилися до вебінару на тему, – «Вступив на IT, а що далі?». Організатор заходу факультет ІТ НУБіП України, в якості гостей запросив компанію SoftServe.

SoftServe: одна з найбільших і найстаріших українських IT-компаній. Її історія розпочалася у Львові ще 1993 року. Сьогодні SoftServe займається ІТ-консалтингом, розробленням програмного забезпечення та надає послуги в галузі цифрових технологій. Минулого року штат компанії збільшився на 70% — і налічує зараз більш як 13 000 співробітників. Річний виторг SoftServe, за оцінками Forbes, складає понад 9 млрд грн. Компанію оцінюють у понад $1 млрд.

Захід розпочався вітальним словом викладача кафедри інформаційних систем і технологій НУБіП України, Саяпіної Таїсії Петрівни. У своєму вступному слові вона наголосила на важливості подібних ініціатив для студентів, які обрали сферу ІТ, і висловила сподівання, що вебінар стане цікавим і пізнавальним досвідом для ІТ-фахівців.

Євгеній Удовиченко представив свій унікальний досвід роботи в ІТ-секторі та наголосив на важливості ролі різних спеціалістів у цьому сегменті індустрії, зазначивши, що до ІТ-сектору входять не лише програмісти, а й чимало інших фахівців, від яких залежить успіх компанії.

Професійним спікером було розкрито наступні питання:

  • які є напрямки в IT;
  • як правильно навчатися, щоб стати професіоналом;
  • які джерела використовувати;
  • як отримати перший досвід та стажування.

Висновок, яким можна зробити це те що ІТ-галузь пропонує різноманітні напрямки для розвитку, включаючи розробку програмного забезпечення, бази даних, мережеві технології та штучний інтелект. Для становлення професіоналом в ІТ важливо поєднувати самонавчання, формальну освіту та практичний досвід,а  для отримання першого досвіду важливо залучатися до стажувань, розробки власних проектів та створення портфоліо. Загалом, успішний розвиток в ІТ вимагає поєднання теоретичних знань, практичного досвіду, постійного вдосконалення та взаємодії зі спільнотою професіоналів.

Юрій КАПЛЮК,
староста 22-ІП групи

ПОШИРИТИ В МЕРЕЖАХ:
Перейти до вмісту