Школа майбутнього ІТ фахівця_9

Студенти відділення програмування долучилися до Школи майбутнього ІТ фахівця

2 лютого 2024 р. студенти відділення програмування долучилися до Школи майбутнього ІТ фахівця (воркшоп на тему: «Програмування комп’ютерних ігор – це просто чи складно?») Організатор заходу:  факультет ІТ НУБіП України.

Школа майбутнього ІТ фахівця: онлайн-марафон можливостей для саморозвитку та цікавого дозвілля, що включає поглиблене знайомство зі спеціальностями факультету та трендами в сфері ІТ, тематичні вебінари, практикуми та воркшопи.

Захід розпочався вітальним словом декана факультету ІТ НУБіП України, Глазунової Олени Григорівни. У своєму привітанні вона підкреслила важливість подібних ініціатив для студентів, які обрали шлях в сфері ІТ, та висловила надію, що участь у Школі майбутнього ІТ фахівця стане для них цікавим та корисним досвідом.

Назаренко Володимир Анатолійович поділився своїм унікальним досвідом у ІТ сфері та розкрив важливість ролі різноманітних спеціалістів у цьому індустріальному сегменті. Він відзначив, що ІТ сфера включає в себе не лише програмістів, а й багато інших фахівців, які є необхідними для успішного функціонування компаній.

Професійним спікером було розкрито наступні питання:

  • рівень досвіду;
  • вибір графічного двигуна;
  • специфікації гри;
  • мультимедійні навички;
  • знання математики та фізики;
  • тестування та відлагодження.

Висновок, який можна зробити, полягає в тому, що процес розробки комп’ютерних ігор може мати різний ступінь складності, залежно від самої гри та рівня досвіду програміста.

Програмування ігор може стати як творчим, так і високоспеціалізованим завданням, що вимагає від розробника не лише технічної експертизи, але й креативного підходу. Це захоплююче заняття, яке відкриває безліч можливостей для особистого і професійного розвитку в сфері розваг та індустрії взагалі.

Ангеліна БОРЧУК,
староста 21-ІП групи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту