DAAD3

Стартував проєкт DAAD – Digit 3:Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024

Після закінчення проєкту Німецької служби академічних обмінів (DAAD) міжнародний проект № 57649162 «Support of the digitalization of Ukrainian agricultural universities (2)» («Підтримка цифровізації українських аграрних університетів (2)») з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT – https://ima.hswt.de), в особі проф. Ральфа Шлаудерера та його помічників Вадима Петренка, Людмили Камсін відбувся старт проєкту Digit 3:Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024.

18 квітня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників п’яти аграрних українських університетів та 16 коледжів, в тому числі ВСП «РФК НУБіП України», яку провів керівник проєкту проф. Ральф Шлаудере. Під час зустрічі професор Шлаудерер зазначив про важливість співпраці HSWT з аграрними університетами та коледжами України, про основні завдання, які будуть реалізовані впродовж 2024 року та використанні у післявоєнні часи для розбудови сільського господарства у мирній Україні.

Також, під час зустрічі, була анонсована програма заходів, які передбачені у рамках проєкту – це воркшоп у травні в режимі онлайн, практичний збір даних впродовж липня та фінальна зустріч у вересні на базі НУВГП, м. Рівне. Передбачено, що до збору даних будуть долучені студенти всіх відділень, що дозволить у повному обсязі зібрати реальні дані у сільськогосподарських підприємствах.

Ірина ЯКИМЧУК,
координатор проєкту у ВСП «РФК НУБіП України»

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту