Служба зайнятості – надійний друг та партнер студентської молоді

Служба зайнятості – надійний друг та партнер студентської молоді

Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце у нових реаліях на ринку праці, бути високорозвиненою людиною, фізично і психічно здоровою та соціально адаптованою в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці.

Тому з метою ознайомлення студентської молоді з діяльністю державної служби зайнятості, регіональним ринком праці, вимогами на ньому й актуальними вакансіями був організований та проведений інформаційно-консультаційний захід для майбутніх випускників ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» за сприяння його керівництва.

Світлана Жовнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості, надала присутнім інформацію про комплекс соціальних послуг служби зайнятості, основні принципи її діяльності, електронні сервіси, акцентуючи увагу на особливостях пошуку роботи та працевлаштування молоді, яка щойно закінчила навчання. Зробила акцент на легальному працевлаштуванні, окресливши його основні переваги для працівників.

Зацікавила учасників заходів інформація про Єдиний портал вакансій. Нові вакансії на порталі з’являються в режимі реального часу. Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат.

Для того, щоб дізнатись про власні професійні інтереси та здібності, щоб спланувати професійне становлення та розвиток, студентам рекомендовано пройти тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри profi.dcz.gov.ua.

Присутніх ознайомили з умовами урядового проєкту «єРобота», за підсумками якого Рівненщина впевнено перебуває у трійці лідерів.

По закінченню заходу Світлана Жовнір дала відповіді на усі поставлені запитання, побажала молоді в майбутньому вдалого працевлаштування та висловила сподівання, що старшокурсники будуть впевнено робити перші кроки у професійній кар’єрі.

Тарас САСОВСЬКИЙ,
завідувач навчально-виробничої практики

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту