19 березня письменниця поетеса-шістдесятниця, класикиня української літератури Ліна Костенко святкує свій 94-й день народження. Костенко не має соціальних  мереж і не веде блогів, але її продовжують цитувати й сама вона постійно потрапляє до переліків найвидатніших українців.

«Марудне діло – ювілей, всі пера вмочені в єлей», – так сама Костенко іронізує над ажіотажем, який щорічно виникає до її народин. Не любить вона й поетичних епітетів поруч зі своїм іменем, як-то «королева поезії», «совість нації», чи «живий класик». Але так чи так її роль для української літератури важко переоцінити. А на її честь навіть названа одна з малих планет Сонячної системи – ім’я «Лінакостенко» у 2015 році дали планеті.

Тож до 94-ї річниці з дня народження улюбленої поетеси сучасної України Ліни Костенко у бібліотечно – інформаційному центрі розгорнута книжкова виставка про її творчість. Запрошуємо переглянути.

І нехай нас усіх в цей нелегкий час надихає вислів Ліни Василівни, – «Людина нібито не літає…А крила має. А крила має!».

Джерело

Алла КАЛЮЖНА,
бібліотекар БІЦ

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту