Виставка

Щорічна виставка педагогічного досвіду і творчості молоді у РФК НУБіП України

16 травня 2024 року у коледжі розпочала свою роботу традиційна Виставка педагогічного досвіду і творчості молоді. Цього року Виставку присвячено до Дня науки в Україні, який буде святкуватися 18 травня, до цього ж дня триватиме експозиція виставкових матеріалів. Виставка дозволяє виявляти та поширювати перспективний педагогічний досвід та інновації освітньої діяльності серед педагогічних і науково-педагогічних працівників коледжу. У процесі підготовки методичних матеріалів, узагальнення фахового досвіду підвищується педагогічна майстерність викладачів, зростає їхня професійна компетентність.

У методичному кабінеті пройшов огляд робіт, представлених на виставку. Огляд виставкових експонатів провели голови циклових комісії під загальним керівництвом заступника директора з навчальної роботи Людмили Балдич.

Василь Царук, директор коледжу, відзначив високий рівень робіт, представлених в експозиції, та запропонував виділити роботи, які можуть бути номіновані в перспективі на конкурс «Педагогічний Оскар» у 2025 році. За інформацією методиста коледжу Вадима Люльчика таких робіт планується 15.

Загальна кількість представлених робіт 418, з них 163 – методичні розробки і 21 творча робота викладачів, а також 186 художньо-естетичних та 19 наукових та пошуково-дослідницьких студентських робіт.

На виставку також були представлені роботи учасників конкурсу «Лідер коледжівської освіти», у яких відображена організаційна, навчальна, методична і громадська робота та перспективний педагогічний досвід, що стосується надбань 2023-2024 н. р., загальною кількістю 37 у шести номінаціях.

Особливу увагу, при огляді, було приділено роботам «Інформаційні технології» (навчальний практикум), автори Павло Стрик, Оксана Куделя, Віталій Крупеня; «Інженерна графіка» (навчальний посібник), автор Михайло Медвідь; «Комерційне матеріалознавство» (курс лекцій), автор Ірина Мартинова); «Освітньо-виховні аспекти вивчення голодомору 1932-1933 років в Україні», автор Віктор Мишков; «Земельне право» (навчальний посібник) автор Неля Кийко; «Фізика» (навчальний посібник), автор Тетяна Грицик; Матеріали проведення студентських науково-практичних конференцій (Сергій Гулюк) та багато інших.

Дякуємо активним учасникам Виставки педагогічного досвіду і творчості молоді, та бажаємо їм творчого натхнення та успіхів у подальшій педагогічній роботі.

Людмила Балдич,
заступник директора з навчальної роботи,
Вадим Люльчик,
методист коледжу

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту